BE73 7331 0001 0060

Ons team: wie is wie?

Jaarlijks zo’n 150 zendingen met terreinvrijwilligers organiseren, duurzame partnerschappen uitbouwen met tientallen ziekenhuizen in 5 Afrikaanse partnerlanden, hiervoor fondsen werven… Dat en nog veel meer doen de 18 vaste medewerkers en 40 vrijwilligers op het hoofdkantoor van Artsen Zonder Vakantie in Mechelen.

Directie

An Teyssen - an.teyssen[a]azv.be

Dienst Zuidwerking

Manager: Barbara Vandevelde - barbara.vandevelde[a]azv.be

Verantwoordelijke medisch beleid: Dr. Hilde Buttiëns - hilde.buttiens[a]azv.be

Verantwoordelijke terreinvrijwilligers en lokale experten: Lieven D'haese - lieven.dhaese[a]azv.be

Regioverantwoordelijken:

  • West-Afrika: Houssynatou Sy - houssynatou.sy[a]azv.be
  • West- en Centraal Congo: An Vandeborne - an.vandeborne[a]azv.be
  • Regio Grote Meren: Jan Leysen - jan.leysen[a]azv.be

Verantwoordelijke technische ondersteuning: Lieven D'haese 

Materiaaldienst:

  • Bart Vandermosten - bart.vandermosten[a]azv.be
  • Christel Hendrickx (a.i.) - christel.hendrickx[a]azv.be

Medewerker projecten: Augustin Ntambwe - augustin.ntambwe[a]azv.be

Lokaal medisch adviseurs:

  • West-Afrika: Dr Mathieu Dossou
  • Regio Grote Meren: Dr Marcellin Kash Karubara 
  • West en Centraal Congo: Dr Lucien Mabiala Ndungi

Dienst communicatie, fondsenwerving en sensibilisatie

Manager: Dirk Depover (a.i.) - dirk.depover[a]azv.be

Nederlandstalige communicatiemedewerker: Veerle Symoens - veerle.symoens[a]azv.be

Franstalige communicatiemedewerker: Kathleen Mentrop - kathleen.mentrop[a]azv.be

Medewerker fondsenwerving: Sarah Bresseleers - sarah.bresseleers[a]azv.be

Medewerker Noordwerking: Anne-Sophie Bruylants - anne-sophie.bruylants[a]azv.be

Ondersteunende diensten

Manager: Mélanie Crespin - melanie.crespin[a]azv.be

Medewerker administratie, financiën en HR: Pascale Catteau - pascale.catteau[a]azv.be

Reisdienst: Pascale Catteau

Coördinator kantoorvrijwilligers & Office management: Rozette Gueuns - rozette.geuens[a]azv.be

Adviseurs

Adviseur beleid, kwaliteit en methodologie: Katleen Cuypers - katleen.cuypers[a]azv.be

Adviseur financiën: Dirk Weets - dirk.weets[a]azv.be