volop in voorbereiding

Mar 222011

volop in voorbereiding

Nog tien dagen te gaan voor ons vertrek naar Rwanda. Annemie Vanderlinden gaat voor de derde keer naar Gatagara, wij (Ad en Elly Diepstraten) voor de tweede maal. We verheugen ons de vaste mensen in Gatagara weer te zien.

We moeten al het materiaal dat we willen meenemen zorgvuldig verdelen over de beschikbare koffers, er is voldoende voorraad aan verbandmateriaal, chirurgische instrumenten en speelgoed voor de kinderen.

Het is te hopen dat het internet aldaar goed functioneert en dan zullen we regelmatig berichten over onze activiteiten in Rwanda.

 

Bookmark and Share

5 reactie(s):

En hebben jullie een goede reis gehad? Vandaag misschien nog even bijkomen voordat het echte werk weer gaat beginnen! Goede tijd daar!
Inmiddels zijn jullie onderweg naar Gatagara, eindelijk is het dan zover na weken voorbereiding. Heel veel succes daar en ik kijk uit naar een berichtje van jullie. Groeten Jozee
Nog één dag voor jullie vertrek! Veel succes met alle operaties en hopelijk is er ook wat tijd voor ontspanning. Waarschijnlijk kunnen we jullie een beetje volgen via dit blog. Een goede reis toegewenst!
Het bloggen zal best wel lukken, wanneer er problemen mee zijn kun je altijd nog voor de service sociale gaan zitten, heb je meteen wat aanspraak! Heel veel succes en plezier tijdens jullie missie, maar dat laatste zal geen probleem zijn. Natuurlijk heel veel groetjes aan iedereen en reken maar dat ik elke dag met medeleven maar ook een tikkeltje jaloezie op jullie blog zal kijken!!! Groetjes uit Roosendaal
Fijn dat de eerste blog al gelukt is...nu maar duimen dat het in Gatagara ook lukt!

Plaats een nieuwe reactie

De inhoud van dit veld wordt niet getoond.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Inline assets are allowed.
  • Insert Flickr images: [flickr-photo:id=230452326,size=s] or [flickr-photoset:id=72157594262419167,size=m].
  • Youtube and google video links are automatically converted into embedded videos.
CAPTCHA
Deze vraag dient om spamboodschappen te vermijden.