Missie Orthopedie Kananga - Congo, juni 2010
Missie Orthopedie Kananga - Congo, juni 2010
- Membres de l'équipe:Didier Lenard, Carine Lauwaert, Luc Droogmans, Kristine Neutjens
- Pays:DR Congo
- Hôpital:Centre des Handicapés Jukayi, Kananga
- Objectif:
- Durée: 04-06-2010 - 27-06-2010
Blogs
Orthopedische missie te Jukayi, Kananga
Luc probeerde een blog te plaatsen en dat lukte maar zijn tekst was wel erg kort. Vandaar dat we ons permiteren om de blog aan te vullen met een paar frappante zinnen uit het vorig verslag en een fotoverhaal van diezelfde missie.
"Wiel en Luc maakten orthesen zodat we een dwarslesiepatiënt aan het lopen konden krijgen. Ze lag al maanden in bed met incontinentie en doorligwonden en straalde toen ze haar eerste stapjes kon zetten."
Foto 1: De kinderen van Kananga
0 réaction(s)
Contexte et informations
De organisatie 'Kananga OK' bouwde voor dit centrum een nieuw operatiekwartier. Didier en Carine gaan dit nieuwe gebouw inwijden door er de eerste operaties uit te voeren en gehandicapte kinderen vooruit te helpen. Luc zorgt ervoor dat de patiëntjes ook na de operatie de juiste zorgen krijgen en Kristine gaat de nieuwe kinesist opleiden.Participants à la mission
Participants à la mission
Missions actuelles: Durée de 12-06-2010 à 27-06-2010
|
|
Durée de 04-06-2010 à 20-06-2010
|
|







