Tussen de kinderen in Kimbondo

Nov 102010

Tussen de kinderen in Kimbondo

ImageImage

Ben ik terug van missie of niet? Geen idee! Reeds 8 jaar ga ik naar Kimbondo, ik wordt het daar zo gewoon, dat het niet zo duidelijk meer is wat missie is, en wat niet. Wanneer ben ik thuis : in Ath of in Kimbondo? Het is nochtans ver van een paradijs. Elke dag sterven er kinderen. De pathologie is akelig. Natalie Eggermont was mee als stagiaire geneeskunde en ze vertelde mij dat ze meer op 2 weken geleerd heeft als op 5 jaar universiteit! Dat kan best, omdat alle ziektebeelden op consultatie en op zaal te zien zijn. Een echt tekstboek pediatrie. Wat de behandeling zeker niet vergemakkelijkt.

ImageImage

Kimbondo staat gelijk met hard werken : consultaties, zaalrondes en uiteenzettingen over de middag.

ImageImage

We gaan vooruit, beetje per beetje, maar er blijft nog heel wat werk voor de boeg. Wat ons enthousiasme voor de volgende zending niet tempert.

Zeker gaan we terug, naar ons tweede huis?

Bookmark and Share

1 comment:

Dag Patrick , versta zeer goed met wat je bedoelt : thuis in Ath of Kimbondo !! Ik hoop dat je een positieve mssie hebt ervaren en dat je vooruitgang hebt gezien !! Hopelijk hoor ik weldra je verhalen ! lieve grts Christel PS ik kan niet komen naar de jaarl vergadering wegens vroegdienst

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Inline assets are allowed.
  • Insert Flickr images: [flickr-photo:id=230452326,size=s] or [flickr-photoset:id=72157594262419167,size=m].
  • Youtube and google video links are automatically converted into embedded videos.
CAPTCHA
This question is placed to prevent automated spam submissions.