Het is weer zover
Het is weer zover
Het is weer zover. De voorbereidingen zijn achter de rug. Koffers zijn volgepropt, met de weegschaal ernaast om toch zoveel mogelijk materiaal mee te nemen en niet over het toegelaten gewicht te gaan.
Per mail en per SMS waren we de laatste weken in contact met de mensen ter plaatse. Zo weten we dat onze komst ook ter plaatse is voorbereid. Juist nog een SMS gekregen van verpleegkundige die de anesthesie ter plaatse verzorgd:".. We waiting you all in Mafinga... You're warmly wellcome." We worden dus duidelijk verwacht.
Morgenvroeg om 6u00 stijgen we op. Voor Martin en mij is het al de vijfde keer dat we naar Mafinga gaan dus enigszins vertrouwd. Maar het blijft toch nog altijd een beetje een avontuur.
We hopen jullie via de blog een beetje op de hoogte te houden, tenminste als de internetverbindingen ter plaatse functioneel zijn.
Groetjes,
Jan PieterĀ





Post new comment